Dealeri autorizați

Suntem în procedura de selecție și nominalizare a parteneri autorizați Ssangyong


Parteneri autorizați Ssangyong

Bistrita - Rubin

Brașov - Arinovis Motors

București - SsangRo Militari

București - SsangRo Militari

Showroom SsangYong
București, Bld. Iuliu Maniu nr. 181b , Sector 6

militari@ssang.ro 

Tel:  021-371 1612
0786 899 009 / 0772 269 545

Program: Luni-Vineri 10-18
Sambata 10-15


Service SsangYong
Tel:  0771 379 417
Program: LV 9-17
https://ssang.ro/


București - SsangRo Militari

București - Ssangro Pipera

București - Ssangro Pipera

Showroom SsangYong
014254 București, Soseaua Pipera nr. 48

Tel:0771 378 200 / 0784 859 859
Mail:pipera@ssang.ro
Program: Luni-Vineri 10-18
Sambata 9-15

https://ssang.ro/

 

București - Ssangro Pipera

București - SMT Pallady

Cluj-Napoca - Premium Cars

Cluj-Napoca - Premium Cars

Showroom SsangYong
Str. Avram Iancu, Nr 402, Floresti, Cluj,
407280

Tel: +40 364.402.408
Mail: contact@premiumcars.ro
Cluj-Napoca - PREMIUM CARS

Constanța - ExpoCar Trade

Craiova - Italian Cars

Deva - Autohaus Huber

Iasi - Open Auto Center

Odorheiu Secuiesc - Hinode Car Expert

Odorheiu Secuiesc - Hinode Car Expert

Showroom SsangYong
537095 Feliceni, Odorheiu Secuiesc, judetul Harghita

Istvan Robert Attila
Tel: 0266-211.008/ 0735-070.000 
Mail:  istvan.attila@hinode.ro

Service SsangYong
Mobil: 0731-499.148 Pal Attila
pal.attila@hinode.ro
Program: Luni-Vineri 8-16,30
Odorheiu Secuiesc - Hinode Car Expert

Oradea - Mivado Motors

Ploiești - Elcani

Ploiești - Elcani

Showroom SsangYong
100346, Ploiesti, str. Traian, nr. 117

Tel.: 0244-407 451,
0729-443 636 / 0729-443771        

contact@elcani.ro 

Service Ssangyong  
Tel.: 0244-407 451, 0729-443 764 / 0729-443 765         
service@elcani.ro    

 

 

Ploiești - Elcani

Satu Mare - Autotact

Satu Mare - Autotact

Showroom SsangYong
Satu Mare, Str. Aurel Vlaicu nr. 129

Sebestyen Szabolcs
Tel.: 0746-212203
Mail:  szabolcs@autotact.ro 

Service SsangYong
0261-806077
Satu Mare - Autotact

Tulcea - Valberto

Vaslui - Rodav